O firmie

PRONET

Chcemy się dzielić swoim doświadczeniem i rozwiązywać problemy naszych Klientów…

Naszą misją jest nieść pomoc i sprawiać, by rutynowe czynności wykonywane w czasie pracy przestały wiązać się z zakłopotaniem. Wypracowaliśmy sprawdzone modele obsługi, dzięki czemu świadczymy usługi serwisowania oprogramowania farmaceutycznego i oprogramowania medycznego na najwyższym poziomie. Chcemy, by efekty współpracy były zadowalające dla obu stron. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz gwarancję indywidualnego podejścia do Klienta oraz opiekę przypisanego serwisanta. Oferujemy również obsługę zdalną stanowiska – za pomocą Internetu nasi fachowcy ekspresowo rozwiązują problemy, a Ty nie musisz obawiać się o dodatkowe koszta. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową opiekę, dlatego w sytuacjach ekstremalnych wysyłamy naszych specjalistów do placówki Klienta w celu efektywnego rozwiązania problemu technicznego. Nieustannie poszerzamy swoje kompetencje.

systemy fiskalne rzeszów

Istniejemy na rynku od 25 lat - każdego dnia dbamy o komfort pracy naszych Klientów

Spełniamy się w branży medycznej od wielu lat. Nasz zespół to grupa doświadczonych informatyków, którzy niegdyś zajmowali się tworzeniem autorskiego oprogramowania medycznego, zaś dziś specjalizują się w serwisowaniu oprogramowania i wdrążaniu coraz to nowszych rozwiązań informatycznych.

Stawiamy na nowe technologie, których cel jest jeden: sprawić, by rutynowe czynności przestały wiązać się z zakłopotaniem. Nasi Klienci obsługiwani są również przez Internet, co pozwala na zdalną obsługę stanowiska. Ta forma współpracy niesie wiele korzyści – pozwala zaoszczędzić czas oraz zmniejsza koszty do absolutnego minimum!

Naszym priorytetem jest satysfakcja oraz zadowolenie Klientów. Specjalizujemy się w serwisowaniu oprogramowania przeznaczonego dla aptek oraz oprogramowania medycznego skierowanego dla wyspecjalizowanych gabinetów lekarskich i przychodni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również serwis kas fiskalnych. Poszukujesz rzetelnej firmy z Rzeszowa, która oferuje systemy fiskalne oraz terminale płatnicze? Zapoznaj się z ofertą Pronet lub odwiedź naszą placówkę!

Pronet
Al. T. Rejtana 10a
35-310 Rzeszów