Oferta

PRONET

Serwis oprogramowania KAMSOFT w aptekach

Współpracujemy z aptekami od ponad 25 lat. Zapewniamy kompleksową obsługę i serwis oprogramowania KAMSOFT przeznaczonego dla aptek. W dziedzinie oprogramowania i wdrażania coraz to nowszych rozwiązań informatycznych czujemy się prawdziwymi fachowcami. Przed rozpoczęciem współpracy wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, a następnie proponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie informatyczne, które wzmocni pozycję placówki na tle konkurencji. Jesteśmy autoryzowanym partnerem KAMSOFT. Na nasz dorobek składają się liczne certyfikaty oraz autoryzacja.

Serwis oprogramowania medycznego mMedica firmy Asseco

Nasze usługi skierowane są również do gabinetów lekarskich i przychodni medycznych. Naszym Klientom oferujemy kompleksowy serwis oprogramowania medycznego mMedica firmy Asseco. Rozpoczynając współpracę z nami otrzymujesz gwarancję kompleksowego wdrożenia oraz długofalową obsługę powdrożeniową. W ramach usług skierowanych do placówek medycznych realizujemy czynności wdrożeniowe z zakresu: eRejestracji, Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integrację z Laboratorium Medycznym. Jesteśmy po to, by ułatwiać pracę naszym Klientom, dlatego świadczymy również pomoc w rozliczeniach z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ).

Serwis oprogramowania medycznego Optimed24 firmy Comarch

Oferujemy kompleksowy serwis oprogramowania medycznego Optimed24 firmy Comarch skierowanego do gabinetów lekarskich oraz przychodni medycznych. W ramach usługi realizujemy wieloetapowe wdrożenie oraz zapewniamy Klientom wieloletnią obsługę powdrożeniową. Zajmujemy się również czynnościami wdrożeniowymi z zakresu: eRejestracji, Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM), integracji z Laboratorium Medycznym.

Serwis Kas Fiskalnych

W roku 1996 rozpoczęliśmy świadczyć usługi z zakresu serwisowania kas fiskalnych. W ramach serwisu oferujemy Klientom bieżące przeglądy i naprawy. Dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami wiązała się z komfortem i poczuciem bezpieczeństwa, dlatego w momencie wystąpienia problemu, nasi specjaliści są gotowi do rozwiązania usterki w terenie. Jesteśmy otwarci na współpracę z gabinetami i przychodniami lekarskimi, ale nie tylko – zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy w swojej codziennej pracy wykorzystują kasy fiskalne. W naszej firmie możesz liczyć na kompleksową obsługę. Rozpoczniemy od doboru odpowiedniego urządzenia, a następnie sukcesywnie przejdziemy do etapu wdrożenia i fiskalizacji. Uwzględniamy również możliwość odliczenia ulgi podatkowej, która przysługuje podatnikowi w rozliczeniu z Urzędem Skarbowym.

Instalacja terminali płatniczych

Oprócz kompleksowej oferty z zakresu serwisowania oprogramowania medycznego, przygotowaliśmy dla Państwa również usługę instalacji terminali płatniczych. Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z różnych branż i dziedzin. Priorytetem są potrzeby naszych Klientów – zaproponowane przez nas rozwiązanie ma na celu usprawnić codzienne funkcjonowanie placówki medycznej lub firmy. Dla właścicieli aptek przygotowaliśmy pełną integrację terminala płatniczego z systemem komputerowym – wszystko po to, by Twoja firma pięła się ku górze…

Instalacja bezprzewodowego systemu monitoringu temperatury i wilgotności

Zajmujemy się instalacją bezprzewodowego monitoringu temperatury i wilgotności. System ten sprawdza się w placówkach, takich jak: apteki, przychodnie, laboratoria oraz w transporcie. Oferowany przez nas system spełnia wymagania Sanepidu oraz wytyczne dla systemów nadzoru i dokumentowania temperatury, przechowywania leków i szczepionek.
("Wytyczne z dnia 7 marca 2013 r. w sprawie Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i Przechowywania dotyczącej produktów leczniczych do stosowania u ludzi (2013/C 68/01)”.
System składa się ze stacji bazowej z wyświetlaczem oraz komunikujących się z nią bezprzewodowych sensorów temperatury. Stacja bazowa ma zainstalowaną aplikację, która rejestruje pomiary, a w razie przekroczenia bezpiecznych wartości wysyła powiadomienie SMS. Stacja bazowa jest centralnym elementem systemu, umożliwia zarządzanie sensorami, wysyłanie raportów e-mail i powiadomień SMS /e-mail oraz analizę danych historycznych. System wysyła powiadomienia w przypadku przekroczenia ustalonych progów temperatury, utraty zasilania (przejścia na zasilanie bateryjne) i utraty łączności z sensorem.

Pronet
Al. T. Rejtana 10a
35-310 Rzeszów